Video nápověda SSL certifikátů

Připravili jsme pro vás videonávody popisující vybrané úkony s certifikáty. Naleznete zde videa s postupem generování CSR i instalaci certifikátu na vybrané servery.

Instalace SSL certifikátu na server

Jak vygenerovat veřejný klíč (CSR) na serveru IIS 7 a IIS 8

Jak vygenerovat veřejný klíč (CSR) na serveru IIS 7 a IIS 8 Veřejný klíč (CSR) je nezbytný k vystavení SSL certifikátu. V tomto videonávodu se dozvíte, jak vygenerovat veřejný klíč (žádost o certifikát) na serveru IIS 7.

Jak nainstalovat certifikát na server IIS 7

Jak nainstalovat certifikát na server IIS 7 Ve videonávodu se dozvíte, jak po vystavení nového SSL certifikát provést jeho instalaci na server a sprárování (Binding) s příslušnou doménou. Nezapomeňte provést také instalaci Intermediate certifikátů, kterému se ve videonápovědě také věnujeme.

Jak nainstalovat certifikát na server IIS 8

Připravovaný videonávod vás provede instalací nového SSL certifikátu na nový server IIS 8 a jeho spárování (Binding) s příslušnou doménou.

Instalace Intermediate certifikátů na Microsoft Server

Pro důvěryhodnost certifikátu je nutné na server nainstalovat i Intermediate certifikáty. V našem návodu uvidíte univerzální postup pro servery Microsoft server a systémy Windows. Videonávod připravujeme.

Jak nainstalovat certifikát na server Apache

Instalace SSL certifikátů na server Apache bude s naším videonávodem hračka. Videonávod připravujeme.

V případě potřeby neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu, která vám pomůže s výběrem certifikátu a jakýmkoliv dotazem.