Videonápověda SSL/TLS certifikátů

Připravili jsme pro vás videonávody popisující vybrané úkony s certifikáty. Naleznete zde videa s postupem generování CSR i instalaci certifikátu na vybrané servery.

Videonápověda

Jak vygenerovat veřejný klíč (CSR) na serveru s IIS

Návod vygenerování CSR na IIS je platný pro všechny verze IIS včetně IIS 10. Jak vygenerovat veřejný klíč (CSR) na serveru IIS 7 a IIS 8 Veřejný klíč (CSR) je nezbytný k vystavení SSL certifikátu. V tomto videonávodu se dozvíte, jak vygenerovat veřejný klíč (žádost o certifikát) na serveru IIS 7.

Jak nainstalovat certifikát na server IIS

Návod pro instalaci certifikátu na IIS je platný pro všechny verze IIS včetně IIS 10. Jak nainstalovat certifikát na server IIS 7 Ve videonávodu se dozvíte, jak po vystavení nového SSL certifikát provést jeho instalaci na server a sprárování (Binding) s příslušnou doménou. Nezapomeňte provést také instalaci Intermediate certifikátů, kterému se ve videonápovědě také věnujeme.

Instalace certifikátu na Microsoft Exchange

Instalace certifikátu na Microsoft Exchange

Videonávody pro instalaci SSL/TLS certifikátu na server Microsoft Exchange najdete v článku Instalace certifikátu na Microsoft Exchange.

 

V případě potřeby neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu, která vám pomůže s výběrem certifikátu a jakýmkoliv dotazem.

Byl tento článek pro vás užitečný?