Videonápověda SSL/TLS certifikátů

Připravili jsme pro vás videonávody popisující vybrané úkony s certifikáty. Naleznete zde videa s postupem generování CSR i instalaci certifikátu na vybrané servery.

Jak vygenerovat veřejný klíč (CSR) na serveru s IIS

Návod vygenerování CSR na IIS je platný pro všechny verze IIS včetně IIS 10. Jak vygenerovat veřejný klíč (CSR) na serveru IIS 7 a IIS 8 Veřejný klíč (CSR) je nezbytný k vystavení SSL certifikátu. V tomto videonávodu se dozvíte, jak vygenerovat veřejný klíč (žádost o certifikát) na serveru IIS 7.

Jak nainstalovat certifikát na server IIS

Návod pro instalaci certifikátu na IIS je platný pro všechny verze IIS včetně IIS 10. Jak nainstalovat certifikát na server IIS 7 Ve videonávodu se dozvíte, jak po vystavení nového SSL certifikát provést jeho instalaci na server a sprárování (Binding) s příslušnou doménou. Nezapomeňte provést také instalaci Intermediate certifikátů, kterému se ve videonápovědě také věnujeme.

Instalace certifikátu na Microsoft Exchange

Instalace certifikátu na Microsoft Exchange

Videonávody pro instalaci SSL/TLS certifikátu na server Microsoft Exchange najdete v článku Instalace certifikátu na Microsoft Exchange.

Zprovoznění (aktivace) Code Signing EV certifikátu

Zprovoznění (aktivace) Code Signing EV certifikátu

Návod pro stažení Code Signing EV certifikátu na token. Tento postup je třeba vykonat po vystavení Code Signing EV certifikátu, který je uložen na bezpečnostním tokenu. Token zasílá CA kurýrem po dokončení certifikátu. Návod a video najdete v článku Aktivace (instalace) Code Signing EV certifikátu .

V případě potřeby neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu, která vám pomůže s výběrem certifikátu a jakýmkoliv dotazem.