Zobrazení pečetě CA

Po instalaci TLS certifikátu si na svoje stránky můžete umístit pečeť certifikační autority. Jde o dynamický obrázek zobrazující se na vašich zabezpečených stránkách. Návštěvník stránek tak ihned vidí, že stránky jsou zabezpečené TLS certifikátem. Pokud návštěvník na pečeť klikne, tak uvidí detaily certifikátu a informace v něm obsažené, které identifikují daný web.

Pečeť DigiCert Smart Seal
Pečeť DigiCert Smart Seal

Pečeť můžete získat ve třech velikostech a s černým či bílým textem (pro různé pozadí webu). Pečeť může na návštěvníky promluvit třinácti nejrozšířenějšími světovými jazyky.

Symboly zabezpečení přináší webu prokazatelný přínos

Pečeť CA na vašem webu není pouze grafický prvek navíc. Četné nezávislé studie dokazují, že symbol zabezpečení (zelený EV pruh, nebo právě pečeť) prokazatelně přispívá k vyšším konverzím elektronických obchodů a celkově zvyšují počet transakcí webu. Je to dané tím, že uživatel si dokáže snadněji ověřit identitu webu a snadno pozná, že je web zabezpečen, snadněji ověří jeho identitu a může mu věřit.

Jak může pečeť CA pomoci elektronickému obchodu a zvýšit počet konverzí najdete na našem blogu či v článku DigiCertu Finally a seal that works smarter.

Byl tento článek pro vás užitečný?