Zobrazení pečetě CA

Po instalaci TLS certifikátu si na svoje stránky můžete umístit pečeť certifikační autority. Jde o dynamický obrázek zobrazující se na vašich zabezpečených stránkách. Návštěvník stránek tak ihned vidí, že stránky jsou zabezpečené TLS certifikátem. Pokud návštěvník na pečeť klikne, tak uvidí detaily certifikátu a informace v něm obsažené, které identifikují daný web.

Pečeť Norton Secured v různých velikostech.

Pečeť můžete získat ve třech velikostech a s černým či bílým textem (pro různé pozadí webu). Pečet může na návštěvníky promluvit anglicky, španělsky, portugalsky, čínsky a francouzsky.

Symboly zabezpečení přináší webu prokazatelný přínos

Pečeť CA na vašem webu není pouze grafický prvek navíc. Četné nezávislé studie dokazují, že symbol zabezpečení (zelený EV pruh, nebo právě pečeť) prokazatelně přispívá k vyšším konverzím elektronických obchodů a celkově zvyšují počet transakcí webu. Je to dané tím, že uživatel si dokáže snadněji ověřit identitu webu a snadno pozná, že je web zabezpečen, snadněji ověří jeho identitu a může mu věřit.

Jak může pečeť CA pomoci elektronickému obchodu a zvýšit počet konverzí najdete například v článku About the DigiCert® Secure Trust Seal and Visitor Conversion.