O společnosti ZONER

ZONER a.s. je společnost významná vývojem a distribucí software, současně také přední poskytovatel internetových služeb (virtuální servery, Cloud služby, webhosting, registrace domén, redakční systém, e-komerce, SSL certifikáty) souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Ve společnosti, s hlavním sídlem v Brně a s pobočkami na Slovensku, v Maďarsku, Japonsku a USA, pracuje přes 100 zaměstnanců. Naše společnost má pouze české vlastnictví.

Korporátní web

Korporátní web ZONER a.s.

 

Korporátní web společnosti ZONER a.s. najdete na adrese ZONER.eu. Zde najdete kompletní informace o společnosti, jednotlivých odděleních, o vedení firmy a také novinky pro novináře a odbornou veřejnost.

Součásti ZONER

Oddělení IT security

Oddělení IT security

Oddělení IT security tvoří SSLmarket, největší vydatavel důvěryhodných a kvalifikovaných certifikátů ve střední Evropě, a ZONER AntiVirus. ZONER AntiVirus je dostupný pro Windows a Android. Více zde..

Oddělení software

Oddělení software

Zoner Photo Studio je nejlepší program na úpravu a správu digitálních fotografií. Více informací, stejně jako magazín pro fotografy Milujeme fotografii, najdete na Zoner.cz.

Oddělení Internet

Oddělení Internet

Internetové oddělení zajišťuje našim zákazníkům registraci domén, webhosting, serverhosting, VPS servery, Cloudové služby a mailové služby. Více zde.

Oddělení Zoner Press

Oddělení Zoner Press

Fotografická literatura, fantasy, manga a komiksy, programování a design. Více informací a nabídku vydavatelství najdete webu vydavatelství.