Symantec Secure Site EV certifikát

Jeden z nejprestižnějších SSL certifikátů s rozšířeným ověřením (Extended Validation) na trhu. Zabezpečené webové stránky jsou v prohlížečích identifikovány výraznou zelenou barvou adresního řádku s informacemi o společnosti a certifikační autoritě. Zakoupením Symantec Secure Site EV certifikátu provozovatel webového projektu deklaruje nejvyšší úroveň kvality služeb a zabezpečení.

 • Důvěryhodný pro 99,9% prohlížečů
 • Bezplatné přegenerování certifikátu
 • Symantec® Seal-in-Search
 • Web Site Malware Scan
 • Vulnerability Assessment
 • Peněžní záruka $1 750 000
 • Rozšířené ověření společnosti (EV)
 • Zelený adresní řádek s názvem společnosti
 • Platnost 1-2 roky
 • Norton Secured Seal pečeť
 • Podpora SAN/UC, IDN
 • Zákaznická podpora v češtině
Objednat

Doporučené použití certifikátu

Použitím SSL certifikátu Secure Site EV každá společnost deklaruje, že ji záleží na internetové bezpečnosti a že chce patřit mezi top společnosti využívající tyto certifikáty. Certifikáty Symantec nachází využití především v bankovním a finančním sektoru, ale uplatní se také na mnoha webových projektech s důrazem na kvalitu a značku.

Ceník Symantec Secure Site EV certifikátu

1 rok 2 roky Objednat
NOVÝ (NEW)
Cena rok / CA / ušetříte
21 990 Kč
21 990 Kč / $995 / -2110.1%
38 490 Kč
19 245 Kč / $1790 / -2050.3%
OBNOVA (RENEW)
Cena rok / CA / ušetříte
21 990 Kč
21 990 Kč / $995 / -2110.1%
38 490 Kč
19 245 Kč / $1790 / -2050.3%
Rozšíření SAN/UC 15 000 Kč 26 000 Kč

Rozšíření SAN/UC - cena za 1 subjekt. Ceny uvedené bez DPH.

 • Detail certifikátu
 • Podpora více domén (SAN/UC)
 • Ověření a doba vystavení
 • Platnost a obnova

Zobrazení certifikátu v prohlížeči

Všechny nabízené SSL certifikáty jsou plně důvěryhodné a návštěvníci webových stránek nejsou obtěžováni jakýmkoliv hlášením o nedůvěryhodnosti. V internetovém prohlížeči je informace o zabezpečené komunikaci pomocí EV SSL certifikátu zobrazena v adresním řádku výraznou zelenou barvou, dále ikonkou zámečku a písmenkem "s" u protokolu http. Rozkliknutím zámečku si můžeme ověřit provozovatele stránek a vydavatele certifikátu. Více informací o zobrazení certifikátu v prohlížeči.

Zobrazení certifikátu Symantec Secure Site v adresním řádku prohlížeče
Detail certifikátu Symantec Secure Site v prohlížeči

Podpora zabezpečení více domén

SSL certifikát podporuje technologii SAN/UC (Subject Alternative Name/Unified Communications), která umožňuje chránit jedním SSL certifikátem více domén (subjektů). Lze tak výrazně šetřit vstupní náklady na získání SSL zabezpečení pro více webových projektů.
Při objednání certifikátu pro doménu s www (např. www.sslmarket.cz) dostanete druhý tvar "holé" domény zdarma (neplatí pro domény v seznamu SANů).
SSL certifikát Symantec Secure Site EV podporuje k základní doméně až 100 dalších domén (subjektů). Celkem tak lze zabezpečit až 101 spolu nesouvisejících domén.
Cena za rozšíření SAN/UC je vždy za jeden subjekt a počet domén (subjektů) se zadává během objednávky. Během platnosti certifikátu je možné SAN domény měnit nebo také doplňovat. Hlavní doménu nelze v době platnosti měnit.

Příklady použití

 • www.sslmarket.cz (FQDN - plně kvalifikované doménové jméno)
 • mail.sslmarket.cz (subdoména)
 • autodiscover.domena.cz (služba Microsoft Exchange)
 • owa.exchange.local (interní doménové jméno)
 • EXCHANGE01 (interní název serveru / NetBIOS název)
 • 10.0.0.1 (privátní IP adresa)
 • 48.179.15.35 (veřejná IP adresa)
Upozornění:V případě EV certifikátů není možné použít jako SAN interní název serveru nebo IP adresu.

Způsob ověření certifikátu

Pro zajištění nejvyšší bezpečnosti je postup vystavení EV SSL certifikátu důkladnější v procesu ověřování a z toho důvodu vystavení trvá déle, než u běžného OV certifikátu. Informace jsou ověřovány z více zdrojů a je vyžadováno zaslání ověřených dokumentů. Provádí se kontrola údajů o majiteli domény, pro kterou bude SSL certifikát vystaven, dále se ověřuje společnost žadatele, provádí se ověření kontaktní osoby a ověření zaměstnaneckého poměru kontaktní osoby.
Informace o společnosti se ověřují v obchodním rejstříku, kontaktní údaje společnosti ve veřejných telefonních seznamech, majitel domény se ověřuje v dostupných databázích správců domén.
Zaměstnanecký poměr kontaktní osoby se ověřuje pomocí dodaného formuláře od certifikační autority, který potvrzuje kompetentní osoba v organizaci (HR manažer, vedoucí). Tato osoba je následně validována telefonním ověřením. Finální ověření je provedeno telefonickým hovorem s osobou pro autorizaci uvedenou v objednávce.
Pokud certifikační autorita není schopna některé informace veřejně dohledat, vyžádá si dodatečné ověření pomocí formulářů. Vystavení certifikátu se tak prodlužuje o dobu dodatečného ověřování.

Doba vystavení certifikátu

V případě vložení správného CSR souboru do objednávky a provedení platby je proces ověření a vystavení SSL certifikátu běžně dokončen do jednoho pracovního týdne.

Platnost certifikátu

SSL certifikát je platný od data, kdy je dokončeno jeho ověření a certifikát je vystaven. Od tohoto data se počítá platnost na daný počet let, která byla zvolena v objednávce SSL certifikátu.

Přegenerování certifikátu (tzv. reissue)

Podle potřeby je možné si nechat certifikát kdykoliv ZDARMA přegenerovat (např. z důvodu smazání privátního klíče). Pro úspěšné přegenerování je nutné dodat nový CSR soubor, který obsahuje totožné údaje jako v původní objednávce.

Obnova certifikátu (RENEW)

Obnovu SSL certifikátu je možné zahájit 90 dnů před koncem jeho platnosti. Není nutné se obávat ztráty zbývající doby, po kterou by byl certifikát ještě platný. Obnovenému certifikátu bude toto období přičteno, navíc se nevyužité dny zaokrouhlují na celé měsíce nahoru. Přičtení zbývající doby je možné pouze při objednání obnovy SSL certifikátu a uhrazení min. 17 dnů před expirací.

Zobrazení pečetě certifikátu

Informace o bezpečnosti na www stránkách je možné podpořit zobrazením Norton Secured Seal pečetě, která je generovaná certifikační autoritou Symantec. Jedná se o dynamický obrázek, podle kterého uživatel ihned pozná, že stránky jsou zabezpečené SSL certifikátem. Kliknutím na pečeť lze ověřit veškeré informace o certifikační autoritě a platnosti daného SSL certifikátu. Podle celosvětového výzkumu společnosti Synovate/GMI zvyšuje pečeť Symantec spotřebitelskou důvěru a 68 procent zákazníků raději nakupuje a provádí transakce na stránkách s logem Symantec. Využití pečetě na webových stránkách velmi doporučujeme!

Pečeť Norton Secured Seal, kterou můžete umístit na vaše stránky

Bezpečnostní funkce k certifikátu ZDARMA

Web Site Malware Scan

Každodenní malware scan webových stránek daného SSL Symantec certifikátu přispívá k ochraně před nebezpečným kódem. Více informací o funkci Web Site Malware Scan.

Vulnerability Assessment

Služba Vulnerability Assessment zjistí a ohodnotí zranitelnost webových stránek. Pomůže tak rychle identifikovat bezpečnostní rizika a nabídne řešení k jejich odstranění. Hodnocení zranitelnosti zahrnuje týdenní automatické prohledávání webových stránek, webových aplikací, serverového SW a síťových portů. Více informací o funkci Vulnerability Assessment.

Kompletní přehled SSL certifikátů Symantec v naší nabídce

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena Symantec Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
Secure Site 7 000 Kč 399 $ OV 1-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail
Secure Site Pro 19 997 Kč 995 $ OV 1-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail
Secure Site EV 19 245 Kč 995 $ EV 1-250 5 dnů 1-2 KoupitDetail
Secure Site Pro EV 30 495 Kč 1499 $ EV 1-250 5 dnů 1-2 KoupitDetail
Secure Site Wildcard 41 663 Kč 1599 $ OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail
Secure Site Pro Wildcard 91 667 Kč 4975 $ OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail
Code Signing 8 663 Kč 499 $ OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail
Code Signing EV 13 967 Kč 795 $ EV NE 14+ dnů 1-3 KoupitDetail