SSL certifikát pro server Microsoft Exchange (SAN/UC)

Microsoft Exchange je známý server sjednocující firemní komunikaci na nejvyšší úrovni. Vzhledem k jeho zaměření shromažďovat citlivé a důvěrné informace je nutností zabezpečit veškerou komunikaci se serverem a šifrovat spojení mezi ním a klienty. V naši široké nabídce můžete server Microsoft Exchange zabezpečit různými SAN/UC certifikáty.
Certifikační autority Thawte, Symantec a GeoTrust jsou certifikovaní partneři společnosti Microsoft a díky této spolupráci je zajištěna kompatibilita SAN/UC certifikátu se serverem Exchange.

Logo Microsoft Exchange

Využití SAN/UC SSL certifikátu

Certifikát SAN/UC zabezpečí všechny domény a služby využívané serverem Exchange.

  • doménové jméno a netbios jméno serveru (například owa.domena.cz a owa.local)
  • služba autodiscover, typicky běžící na doméně autodiscover.domena.cz
  • služby OWA, Activesync, Outlook Anywhere či jiná služba používaná serverem (například POP3, IMAP4)

Naše nabízené SSL certifikáty SAN/UC jsou plně ke kompatibilní se serverem Microsoft Exchange. Umožňují zabezpečit všechny potřebné názvy serverů a služeb, které Exchange server využívá. Se SAN/UC certifikátem máte jistotu, že zvolíte správný produkt kompatibilní se serverem Microsoft Exchange a vyhnete se složitému konfigurování serveru.

Microsoft Lync Server (Office Communications Server)

SSL certifikát se SAN/UC je možné využít i na serveru Microsoft Lync (dříve Office Communications Server). Tento server stejně jako Microsoft Exchange využívá pro své služby několik doménových jmen. Po nasazení certifikátu na server Lync bude zabezpečena komunikace v rámci organizace a nikdo nebude moci odposlouchávat probíhající komunikaci.

Doporučené SSL certifikáty pro server Microsoft Exchange

Pro použití na Microsoft Exchange doporučujeme například certifikát Geotrust True BusinessID a jeho verzi EV s rozšířeným ověřením (extended validation). Tento certifikát má neomezenou serverovou licenci, takže ho můžete využít krom serveru Exchange i na více serverech.

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena CA Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
GeoTrust QuickSSL Premium 1 395 Kč $149 DV 4 10 minut 1-2 KoupitDetail

GeoTrust QuickSSL Premium certifikát

Cenově nejdostupnější SSL certifikát certifikační autority GeoTrust nabízí díky doménovému ověření možnost velmi rychlého vystavení a nasazení na servery. Jedná se o tzv. "Low authenticated" certifikát obsahující informace pouze o doméně, bez jakýchkoliv dalších údajů.

GeoTrust True BusinessID 2 495 Kč $199 OV 4-250 2 dnů 1-2 KoupitDetail

GeoTrust True BusinessID certifikát

Nejprodávanější SSL certifikát od společnosti GeoTrust nabízí podporu SAN/UC se zabezpečením až 25 domén, kompletní ověření společnosti, pro kterou je certifikát vystaven a je možné ho díky licenci využít na neomezeném počtu serverů.
GeoTrust True BusinessID certifikát nachází své uplatnění prakticky ve všech oblastech vyžadující SSL komunikaci - komerční, firemní nebo veřejné webové projekty. Certifikát je také doporučován pro použití na poštovním serveru Microsoft Exchange.

GeoTrust True BusinessID EV 4 245 Kč $299 EV 4-250 7 dnů 1-2 KoupitDetail

GeoTrust True BusinessID EV certifikát

Nejdůvěryhodnější SSL certifikát od společnosti GeoTrust s rozšířeným ověřením (EV). Díky zabezpečení webových projektů EV certifikátem GeoTrust se zvyšuje důvěryhodnost a prestiž provozovatele.
EV SSL certifikát lze doporučit pro všechny důležité webové projekty. Své místo nachází samozřejmě v bankovním a finančním sektoru, ale také v komerčních webových projektech, kde je kladen požadavek na nejvyšší stupeň ověření a zabezpečení. SSL certifikát je také vhodný pro zabezpečení serverových produktů od společnosti Microsoft, například serveru Microsoft Exchange.

Thawte Web Server 2 645 Kč $199 OV 1-250 2 dnů 1-2 KoupitDetail

Thawte Web Server certifikát

Nejpopulárnější SSL certifikát společnosti Thawte, který nabízí kompletní identifikaci a ověření společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven.
Ke zdůraznění důvěryhodnosti a bezpečnosti je certifikát Thawte Web Server správnou volbou pro jakýkoliv webový projekt nebo aplikaci. Své využití nachází v komerčních webových projektech, jako jsou například e-shopy nebo rezervační systémy, dále ve firemních webech nebo ve veřejných projektech, kde je díky vyššímu stupni ověření SSL certifikátu deklarován provozovatel stránek.

Thawte Web Server EV 4 350 Kč $299 EV 1-250 4 dny 1-2 KoupitDetail

Thawte Web Server EV certifikát

Nejdůvěryhodnější SSL certifikát společnosti Thawte, který se v internetových prohlížečích zobrazuje výrazným zeleným pruhem s názvem organizace, díky rozšířenému ověření EV (Extended Validation).
Zabezpečení projektů EV certifikátem Thawte zvyšuje důvěryhodnost a prestiž provozovatele, který je ověřen podle nejpřísnějších standardů. SSL certifikát nachází využití u projektů s požadavkem na nejvyšší stupeň důvěryhodnosti, typicky v bankovním a finančním sektoru a ve webových projektech, kde je kladen požadavek na nejvyšší stupeň ověření a zabezpečení.

Symantec Secure Site 6 245 Kč $399 OV 1-250 2 dnů 1-2 KoupitDetail

Symantec Secure Site certifikát

Základní SSL certifikát z nabídky certifikační autority Symantec. V procesu ověření a vystavení Secure Site certifikátu dochází ke kompletní identifikaci společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven.
SSL certifikát se využívá v bankovním a finančním sektoru, nebo jiných veřejných projektech jako jsou e-shopy, rezervační systémy, atd., kde se doporučuje zabezpečení od světově nejuznávanější certifikační autority.

Symantec Secure Site EV 15 645 Kč $995 EV 1-250 5 dnů 1-2 KoupitDetail

Symantec Secure Site EV certifikát

Jeden z nejprestižnějších SSL certifikátů s rozšířeným ověřením (Extended Validation) na trhu. Použitím EV SSL certifikátu od certifikační autority Symantec každá společnost deklaruje, že ji záleží na internetové bezpečnosti a že chce patřit mezi top společnosti využívající tyto certifikáty.
Certifikáty Symantec nachází využití především v bankovním a finančním sektoru, ale uplatní se také na mnoha webových projektech s důrazem na kvalitu a značku.