SSLmarket je jednička v každém ohledu

(18. 11. 2021) Ačkoliv se letošní setkání DigiCertu s partnery konalo opět pouze virtuálně, odnesli si z něj ZONER a SSLmarket nemálo cenného. A to doslova. Za uplynulý rok jsme zvítězili hned ve dvou kategoriích a obdrželi ceny Outstanding sales performance award a Innovation award.

DigiCert Innovation award

Prvního ocenění jsme dosáhli samozřejmě hlavně díky vám, našim zákazníkům, a potvrzuje naši pozici největšího prodejce TLS certifikátů ve střední Evropě. Děkujeme za vaši přízeň! O cenu Innovation award jsme se zasloužili naším závazkem nabízet nejnovější produkty a technologie DigiCertu vždy jako první. Tomuto prvenství se nám stále daří dostát.

Letošní ceny nejen svědčí o naší špičkové spolupráci s CA DigiCert, ale také doplnily sbírku ocenění, kterou nám DigiCert dosud udělil. Za naši práci se nám dostalo již kompletně všech ocenění, které DigiCert uděluje!

Během Roundtable se s námi DigiCert samozřejmě podělil i o chystané novinky; z pohledu certifikátů například o integraci kvalifikovaných certifikátů do API, což znamená rychlejší objednávání. Více o programu konference se brzy dozvíte v již připravovaném článku.