Výběr SSL certifikátu podle autority

Jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru certifikační autority je její důvěryhodnost, kvalita a značka. Při použití SSL protokolu je důvěra převážně vyjádřená existencí root certifikátu v operačních systémech nebo v úložištích webových prohlížečů. SSLmarket nabízí nejširší nabídku důvěryhodných SSL certifikátů od světově nejznámějších autorit pro každého zákazníka.

Činnost certifikační autority by se dala přirovnat k činnosti notáře při ověřování klasického podpisu. Je zde ovšem jedna zásadní odlišnost - zatímco notář musí ověřit každý jednotlivý podpis, certifikační autorita ověřuje data pro vytváření digitálního podpisu. Na světě existuje mnoho certifikačních autorit, včetně několika v České republice. V naší nabídce naleznete certifikáty od nejdůvěryhodnějších světových CA. V případě, že si nebudete vědět rady, naši zkušení pracovníci rádi poradí při výběru správného typu SSL certifikátu.

Společnost Thawte je jednou z nejznámějších certifikačních autorit na světě a zároveň jedním z průkopníků digitálních certifikátů. Tradice a kvalita certifikátů Thawte je v České republice všeobecně známá a klienti přistupující na zabezpečené stránky mají větší důvěru k poskytovateli stránek.

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena Thawte Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
SSL 123 1 397 Kč $149 DV NE 10 minut 1-3 KoupitDetail
SSL 123 Wildcard 5 830 Kč $749 DV NE 10 minut 1-3 KoupitDetail
Web Server 2 497 Kč $199 OV 1-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail
Web Server EV 6 995 Kč $299 EV 1-250 7 dnů 1-2 KoupitDetail
Web Server Wildcard 9 997 Kč $599 OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail
Code Signing 4 345 Kč $299 OV NE 2 dnů 1-2 KoupitDetail

Ceny uvedené bez DPH.

Certifikační autorita Thawte

Společnost Thawte založil v roce 1995 Mark Shuttleworth v Jihoafrické republice. Již od začátku se specializovala na digitální certifikáty a internetovou bezpečnost. Jako první certifikační autorita začala vydávat SSL certifikáty pro veřejné subjekty mimo Spojené státy.
V prosinci 1999 odkoupila Thawte společnost VeriSign, Inc (od roku 2010 všechny SSL divize a kompletní PKI patří pod společnost Symantec) a stala se tak velmi významným členem této světoznámé značky. V roce 2004 jako první certifikační autorita na světě začala vystavovat SSL certifikáty i pro mezinárodní IDN domény (obsahující znaky s diakritikou). Od svého založení společnost Thawte vydala již bezmála milion SSL certifikátů a svoje produkty nabízí ve více než 240 zemích světa.
Získáním SSL certifikátu Thawte je zajištěna prakticky 100% jistota důvěryhodnosti a kvality.

ZONER software je platinový partner CA Thawte

Provozovatel projektu www.sslmarket.cz, společnost ZONER software, a.s. zajišťuje SSL certifikáty certifikační autority Thawte již od roku 2005 a v současnosti je PLATINOVÝM PARTNEREM, což je nejvyšší ohodnocení partnerské spolupráce. Nabízíme nejširší výběr SSL certifikátů největších certifikačních autorit a svým zákazníkům poskytujeme nejlepší služby při výběru a zajištění SSL certifikátů.

Výhody našich zákazníků

 • Autorizovaný platinum partner společnosti Thawte
 • Zákaznická podpora v českém jazyce
 • Výrazně nižší ceny
 • Fakturace SSL certifikátů v Kč
 • Nejširší nabídka SSL certifikátů na trhu
 • Přehledná česká administrace pro správu objednávek
 • Přímé spojení na VIP partner support CA Thawte

Společnost Symantec patří ke světové špičce pro poskytování bezpečnostních řešení a od roku 2010, díky akvizici PKI/SSL části společnosti VeriSign, je největší autoritou na světě vydávající důvěryhodné certifikáty. Certifikáty společnosti Symantec používá většina významných světových společností, v bankovním sektoru jsou certifikáty Symantec téměř samozřejmostí. Využíváním certifikátu Symantec společnosti deklarují nejvyšší úroveň kvality služeb a zabezpečení.

 • Ceník
 • CA Symantec
 • Proč zvolit SSLmarket
SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena Symantec Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
Secure Site 7 000 Kč 399 $ OV 1-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail
Secure Site Pro 19 997 Kč 995 $ OV 1-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail
Secure Site EV 19 245 Kč 995 $ EV 1-250 5 dnů 1-2 KoupitDetail
Secure Site Pro EV 30 495 Kč 1499 $ EV 1-250 5 dnů 1-2 KoupitDetail
Secure Site Wildcard 41 663 Kč 1599 $ OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail
Secure Site Pro Wildcard 91 667 Kč 4975 $ OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail
Code Signing 8 663 Kč 499 $ OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail
Code Signing EV 13 967 Kč 795 $ EV NE 14+ dnů 1-3 KoupitDetail

Ceny uvedené bez DPH.

Certifikační autorita Symantec

Společnost Symantec byla založena v roce 1982 a od svého začátku se zaměřujeme na poskytování produktů spojených se zabezpečením informací a dat. U nás je známá především díky antivirovému řešení Norton. V roce 2010 společnost Symantec odkoupila kompletní portfolio SSL certifikátů a PKI společnosti VeriSign a nyní pod svou značkou nabízí certifikáty nejvyšší úrovně kvality a zabezpečení.
Všechny SSL certifikáty Symantec nabízí zobrazení pečetě Norton Secured Seal - nejdůvěryhodnější značku na internetu. Další obrovskou výhodou SSL certifikátů Symantec jsou služby zdarma jako Seal-in-Search, Web Site Malware Scan a Vulnerability Assessment, které aktivně pomáhají zabezpečit webové stránky.

ZONER software je platinový partner CA Symantec

Provozovatel projektu www.sslmarket.cz, společnost ZONER software, a.s. zajišťuje SSL certifikáty certifikační autority Symantec (dříve společnost VeriSign) již od roku 2005 a v současnosti je PLATINOVÝM PARTNEREM, což je nejvyšší ohodnocení partnerské spolupráce. Nabízíme nejširší výběr SSL certifikátů největších certifikačních autorit a svým zákazníkům poskytujeme nejlepší služby při výběru a zajištění SSL certifikátů.

Výhody našich zákazníků

 • Autorizovaný platinum partner společnosti Symantec
 • Zákaznická podpora v českém jazyce
 • Výrazně nižší ceny
 • Fakturace SSL certifikátů v Kč
 • Nejširší nabídka SSL certifikátů na trhu
 • Přehledná česká administrace pro správu objednávek
 • Přímé spojení na VIP partner support CA Symantec

Společnost GeoTrust patří mezi největší certifikační autority na světě. Získáním certifikátu GeoTrust máte jistotu, že Vaši klienti při přístupu na Vaše zabezpečené stránky z různých prohlížečů nebudou obtěžování jakýmkoliv hlášením o "nedůvěryhodnosti" certifikátu, které se zobrazuje převážně u certifikátů neznámých autorit. Kromě důvěryhodnosti a kvality vydávaných SSL certifikátů může volbu koupě certifikátu od společnosti GeoTrust zvýhodnit i automatické přidávání druhé domény bez www ke každé objednávce SSL certifikátu (platí pro objednávky ve tvaru www.nazev-domeny.cz)

 • Ceník
 • CA GeoTrust
 • Proč zvolit SSLmarket
SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena GeoTrust Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
QuickSSL Premium 1 330 Kč 149 $ DV 4 10 minut 1-3 KoupitDetail
QuickSSL Premium Wildcard 6 663 Kč 479 $ DV Ne 10 minut 1-3 KoupitDetail
True BusinessID 2 463 Kč 199 $ OV 4-250 2 dnů 1-3 KoupitDetail
True BusinessID EV 5 245 Kč 299 $ EV 4-250 7 dnů 1-2 KoupitDetail
True BusinessID Wildcard 9 563 Kč 499 $ OV NE 2 dnů 1-3 KoupitDetail

Ceny uvedené bez DPH.

Certifikační autorita GeoTrust

Společnost GeoTrust začala nabízet SSL certifikáty od roku 2001, kdy převzala bezpečnostní divizi od společnosti Equifax. V současnosti je na druhém místě v počtu vydávaných SSL certifikátů má ve více jak 150 zemích světa již přes 100.000 zákazníků. V roce 2006 byl GeoTrust odkoupen společností VeriSign a dnes tak spadá do portfolia produktů společnosti Symantec.
Certifikační autorita GeoTrust nabízí rychlé vystavení SSL certifikátů, navíc v cenově dostupných relacích. Všechny produkty společnosti GeoTrust jsou postaveny na nejnovějších technologiích pro ochranu přenosu digitálních dat. Každý SSL certifikát také umožňuje zobrazit GeoTrust True Site pečeť, která dynamicky informuje o zabezpečených webových stránkách.
Společnost GeoTrust byla mezi prvními CA, které začaly nabízet tzv. SAN/UC certifikáty, umožňující zabezpečení více domén jedním SSL certifikátem.

ZONER software je platinový partner CA GeoTrust

Provozovatel projektu www.sslmarket.cz, společnost ZONER software, a.s. dlouhodobě zajišťuje SSL certifikáty certifikační autority GeoTrust a v současnosti je PLATINOVÝM PARTNEREM, což je nejvyšší ohodnocení partnerské spolupráce. Nabízíme nejširší výběr SSL certifikátů největších certifikačních autorit a svým zákazníkům poskytujeme nejlepší služby při výběru a zajištění SSL certifikátů.

Výhody našich zákazníků

 • Autorizovaný platinum partner společnosti GeoTrust
 • Zákaznická podpora v českém jazyce
 • Výrazně nižší ceny
 • Fakturace SSL certifikátů v Kč
 • Nejširší nabídka SSL certifikátů na trhu
 • Přehledná česká administrace pro správu objednávek
 • Přímé spojení na VIP partner support CA Georust

Certifikační autorita RapidSSL je osvědčeným lídrem v oblasti levných SSL certifikátů. RapidSSL vlastní a provozuje společnost GeoTrust, ale na trhu vystupuje jako samostatná značka, která se zaměřuje na levné typy certifikátů. Certifikáty RapidSSL jsou vystavovány velmi rychle díky jednoduché doménové validaci (DV).

 • Ceník
 • CA RapidSSL
 • Proč zvolit SSLmarket
SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena RapidSSL Ověření Podpora
SAN/UC
Vystavení
(od)
Platnost
(roky)
Objednat
RapidSSL 349 Kč $59 DV NE 2 minut 1-3 KoupitDetail
RapidSSL Wildcard 3 163 Kč $249 DV NE 2 minut 1-3 KoupitDetail

Ceny uvedené bez DPH.

Certifikační autorita RapidSSL

Společnost RapidSSL byla založena v roce 2003 jako další značka certifikační autority GeoTrust. Hlavní výhodou je především velmi rychlé vystavení SSL certifikátů a velmi nízké pořizovací náklady. SSL certifikáty neobsahují žádné další dodatečné funkcionality, přesto jde o certifikační autoritu, která pro 99,9% webových prohlížečů nabízí plně důvěryhodné SSL certifikáty. Filozofie certifikační autority tak pokračuje v původním požadavku pro rychlé vystavení: objednej - potvrď - instaluj.

ZONER software je platinový partner CA RapidSSL

Provozovatel projektu www.sslmarket.cz, společnost ZONER software, a.s. zajišťuje dlouhodobě SSL certifikáty certifikační autority RapidSSL a v současnosti je PLATINOVÝM PARTNEREM, což je nejvyšší ohodnocení partnerské spolupráce. Nabízíme nejširší výběr SSL certifikátů největších certifikačních autorit a svým zákazníkům poskytujeme nejlepší služby při výběru a zajištění SSL certifikátů.

Výhody našich zákazníků

 • Autorizovaný platinum partner společnosti RapidSSL
 • Zákaznická podpora v českém jazyce
 • Výrazně nižší ceny
 • Fakturace SSL certifikátů v Kč
 • Nejširší nabídka SSL certifikátů na trhu
 • Přehledná česká administrace pro správu objednávek
 • Přímé spojení na VIP partner support CA RapidSSL