Chraňte příjemce svých e-mailů pomocí VMC certifikátů

Certifikáty Verified Mark, které vydává certifikační autorita DigiCert, slouží k zobrazení symbolu odesílatele e-mailové zprávy a jeho lepší identifikaci. Díky této technologii příjemce vašeho e-mailu uvidí logo vaší společnosti ještě dříve, než samotnou zprávu otevře. Díky VMC můžeme zvýšit efektivitu své komunikace se zákazníky a důsledně je chránit proti phishingu.

Co jsou Verified Mark certifikáty (VMC)?

Certifikáty Verified Mark (VMC) umožňují společnostem zobrazit své logo (brand) vedle značky Pole „odesílatel“ v e-mailových klientech - příjemce ho vidí ještě před otevřením zprávy. VMC k tomu využívají technologii známou jako Brand Indicators for Message Identification (BIMI).

VMC ukazuje příjemci e-mailu logo odesilatele
VMC ukazuje příjemci e-mailu logo odesílatele.

Tato technologie umožní firmám naplno využít svá registrovaná loga pro komunikaci s uživateli, což dříve nebylo možné. VMC přináší revoluci v používání e-mailu a v ochraně proti phishingu.

Výhody identifikace odesilatele pomocí VMC certifikátu

VMC certifikát vám přináší následující výhody:

  • Zvyšuje důvěryhodnost zpráv poslaných zákazníkům
  • Čtenář zprávy jasně pozná unikátní a ověřenou identitu odesilatele
  • Odlišení od konkurence - vaše e-maily vyniknou
  • Vaše e-maily si přečte prokazatelně více lidí
  • Vaše e-mailové kampaně budou mít vyšší open rate (statistiku přečtení)
  • Technologie účinně eliminuje phishing

Verified Mark certifikát je symbol úspěchu. Jak ho získat?

Přidejte se i vy k nejúspěšnějším firmám na světě a používejte Verified Mark certifikát. Rádi vám pomůžeme ho získat. Budeme však od vás potřebovat platnou ochrannou známku, kterou je potřeba si zajistit, nebo dohledat platnou registraci. Bez ní není možné VMC získat.

Kompletní informace jak získat VMC certifikát a co je pro to potřeba najdete v článku Co musím udělat pro získání VMC certifikátu?

Verified Mark certifikáty můžete získat exkluzivně pouze u DigiCertu naším prostřednictvím. Pomůžeme vám s kompletním procesem získání VMC certifikátu.

Jsme Platinum Elite partner DigiCertu