KeyTalk Secure Email Service (SES)

V obchodní e-mailové komunikaci obvykle sdělujete důležité a mnohdy citlivé informace. Ty si může cestou přes internet prakticky kdokoliv přečíst, protože obsah není nijak chráněn. Používejte pro zabezpečení e-mailové komunikace S/MIME certifikáty, které zaručí autenticitu zprávy a odesilatele a umí zprávu i zašifrovat. Nyní pro jejich nasazení nemusíte dělat vůbec nic a ušetříte hodiny práce svého IT oddělení!

Keytalk Secure Email Service (SES)

Zabezpečte základní komunikační kanál

Vlastnictví S/MIME certifikátu vydaného pro určitou e-mailovou adresu umožňuje nejen podepisovat odeslané zprávy, ale také je šifrovat. Nikdo kromě přijemce si pak není schopen obsah zprávy zobrazit. Avšak i samotné podepsání je přínosem, protože kromě původu a identity odesilatele dokládá i fakt, že zpráva nebyla cestou nijak změněna.

Snadné získání S/MIME certifikátů

Největší problém při zabezpečení firemní pošty je kromě získání samotných certifikátů, které většinou vyžaduje pouze potvrzení budoucího vlastníka, samotné rozšíření na počítače uživatelů. Pokud máte ve firmě 100 zaměstnanců se stejným počtem počítačů, tak na každý z nich je nutné certifikát nainstalovat a nastavit v poštovním programu. Tyto postupy však už nemusíte dělat; je tu Keytalk Secure Email Service, který vše vyřeší za vás! Celý životní cyklus S/MIME certifikátů je díky němu plně automatizovaný.

Hlavní výhody, které vám KeyTalk Secure Email Service (SES) přináší: KeyTalk logo

 • Správu životního cyklu certifikátu a jejich bezpečné uložení (u HSES na HSM).
 • Jednoduchý onboarding uživatelů, kteří nemusí nic řešit.
 • Automatické vydávání certifikátu díky napojení na CA.
 • Stažení certifikátů k uživateli a nastavení v poštovním klientovi.
 • Včasné prodlužování certifikátů.

Provoz a licence služby

Secure Email Service (SES) je zákazníkům dostupný jako služba provozovaná na jejich serveru (on-premise) prostřednictvím KeyTalk serveru. Keytalk Secure Email Service (SES) se licencuje za uživatele na období jednoho roku. V ceně jedné uživatelské licence jsou pokryty všechny náklady - jak licence KeyTalk komponent, tak i cena za S/MIME certifikát (ulehčení pro vás). Licencování je transparentní, nemusíte se bát žádných dalších skrytých poplatků. Nezávaznou cenovou nabídku vám rádi připravíme.

V rámci služby Secure Email Service (SES) získáte vše, co potřebujete:

 • 1x licenci CKMS serveru.
 • 1x osobní certifikát Class 2 od CA DigiCert nebo QuoVadis.
 • 1x licence KeyTalk Secure LDAP Directory Service.
 • 1x licence KeyTalk umožňující využít certifikát na jakémkoliv zařízení, maximálně 10 seats/certifikátů per uživatel.

Nechcete mít starosti s provozem serveru? Zvolte Hosted Secure Email Service

Varianta Secure Email Service předpokládá provoz KeyTalku na vašem serveru, tedy on-premise. Můžete také snadno rozjet server ve svém cloudu (SaaS jako Azure či Amazon). Administrace je pak v obou případech na vás - jste správce linuxového serveru, který KeyTalk server (službu) pohání.

Naopak varianta Hosted Secure Email Service (HSES) běží přímo v cloudu výrobce (DC Amsterdam); je to tedy služba (SaaS) a zcela vám odpadá nutnost administrace serveru. Hostovaná varianta (HSES) je ideální pro zákazníky, kteří nemají svoje IT oddělení či kapacity se správě serveru věnovat. Klíče jsou navíc bezpečně uloženy v datacentru na HSM (Thales Luna model 7); jejich získání a kompromitace je vyloučena.

Varianta Hosted Secure Email Service (HSES) navíc přináší:

 • CKMS server je hostován v DC v Amsterdamu, nemusíte se o něj starat.
 • Server využívá HSM Thales, takže vaše klíče jsou v bezpečí.
 • Provoz serveru nemusí zajišťovat váš administrátor, ušetříte náklady.

Jak službu získat

DigiCert, jehož jsme platinovým partnerem, je technologickým partnerem KeyTalku. To nám umožňuje tuto revoluční technologii přinést i našim zákazníkům a pomoci jim s nasazením. Všechno tedy můžete řešit s námi ve vašem rodném jazyce.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi se seznámíme s vašimi požadavky a poznáme způsob, jakým chcete poštu zabezpečit. Po nezávázné a bezplatné konzultaci vám jistě budeme schopni pomoci s automatizací PKI, která přináší nejen vyšší efektivitu a úspory, ale také vyšší bezpečnost použití certifikátů.

Kontaktovat SSLmarket