Zabezpečíme vaši komunikaci

SSLmarket nabízí kompletní portfolio certifikátů pro web, elektronický podpis e-mailů, dokumentů i aplikací. Vaše data budou s certifikáty od největších a celosvětově uznávaných certifikačních autorit v naprostém bezpečí. Neváhejte a zabezpečte svou komunikaci ještě dnes.


Zabezpečení webů

SSL/TLS certifikáty pro webové stránky a jiné použití na serveru pro zabezpečení komunikace návštěvníků.

Chcete získat důvěru návštěvníka? Zobrazte   Název vaší společnosti [CZ]  vedle adresního řádku! Doporučujeme: EV certifikát GeoTrust

Certifikát True BusinessID EV je vhodný pro každý web, který chce být důvěryhodný. Jedná se o nejprodávanější EV SSL certifikát se zeleným pruhem a názvem vaší organizace. Můžete jím zabezpečit až 250 domén (příplatkové SANy).
Již od 4 245 Kč Objednat


Nenechte si číst poštu třetími osobami. Pořiďte si osobní certifikát pro digitální podpis a šifrování e-mailů.

S/MIME certifikát DigiCert Client Premium doporučujeme použít k zajištění důvěryhodnosti elektronické komunikace a k jejímu podepisování. Certifikát umožňuje autentizaci odesilatele, podepisování e-mailů a můžete ho využít i k podepisování dokumentů.
Již od 243 Kč Objednat

Elektronický podpis

Osobní S/MIME certifikáty zabezpečují e-mailovou komunikaci a kromě digitálního podpisu umožňují i šifrování.Podpis dokumentů

Document Signing certifikáty jsou určeny pro digitální podpis dokumentů, který určuje jejich původ a neměnnost.

Zabezpečte a chraňte důležité dokumenty certifikátem Document Signing

Digitální podpis dokumentu zaručuje nejen jeho původ a autorství, ale také jeho neměnnost od chvíle podpisu. Certifikát je uložen na tokenu a je tak chráněn proti odcizení a zneužití. Můžete ho využít například v Adobe Acrobat, Microsoft Office, OpenOffice a LibreOffice.
Již od 9 633 Kč Objednat


Pro podpis aplikací doporučujeme nejbezpečnější Code Signing EV certifikát

Nová generace Code Signing EV certifikátů lépe zabezpečuje podpis kódu díky využití tokenu od certifikační autority a díky tomu je zneužití certifikátu prakticky nemožné. Pomáhá dosáhnout vyšší důvěryhodnosti vaší aplikace.
Již od 14 230 Kč Objednat

Podpis kódu a aplikací

Code Signing certifikáty jsou určeny pro softwarové společnosti a vývojáře k podepisování aplikací a kódu.Pomoc s SSL certifikáty

Je toho na vás moc?

Napište nám
admin@zoner.cz
Kontaktní formulář
Zavolejte nám
+420 511 150 150
+420 603 196 637