Jsme nejrychleji rostoucí Symantec partner v EMEA za rok 2016

(14. 10. 2016) Obdrželi jsme prestižní ocenění EMEA Sales Growth Partner Award 2016 od největší certifikační autority světa Symantec. Ocenění za největší růst prodejů v regionu EMEA nám bylo předáno v Barceloně na akci Symantec Roundtable 2016, která je pořádána pro nejvýznamnější partnery této certifikační autority.

Cena je udělována každoročně jednomu z partnerů a v letošním roce získal toto významné ocenění ZONER pro SSLmarket. „Ocenění je pro nás potvrzením toho, že se ubíráme správným směrem. K důvěryhodným certifikátům největší CA na světě přidáváme kvalitní služby a toto spojení má úspěch i mimo Českou republiku,“ uvádí specialista SSL certifikátů a manažer SSLmarket Jindřich Zechmeister.

Patříme k platinovým partnerům

Jsme také platinovým partnerem přední certifikační autority Symantec, která nám udělila titul Website Security Platinum Partner. Ten jsme získali na základě dlouholeté spolupráce, podpory produktů a poskytování profesionálních služeb v oblasti prodeje SSL certifikátů.

Pro naše zákazníky je tento titul zárukou profesionality nabízených služeb. Samozřejmostí je proškolená zákaznická podpora, která poskytuje veškerý servis v oblasti SSL certifikátů. Zákazník získá certifikát v nejkratší možné době, asistenci pro bezproblémové ověření a podporu pro nasazení certifikátu.

Využijte komfortní cestu pro získání SSL certifikátu

Dnešní internet směřuje k šifrované komunikaci a SSL certifikát slouží jako nástroj pro zabezpečení přenosu dat v rámci internetu mezi serverem s webovou prezentací a prohlížečem (uživatelem). Zaručujeme našim zákazníkům komfortní cestu pro získání důvěryhodného SSL certifikátu. Poradíme vám, který SSL certifikát zvolit, a naše technická podpora vám pomůže i s jeho nastavením.

S poskytováním důvěryhodných SSL certifikátů máme dlouholeté zkušenosti. Obraťte se na nás.