API SSLmarketu pro objednávání SSL certifikátů

SSLmarket podporuje API pro objednávání SSL certifikátů. Připravili jsme pro vás i jednoduchý nástroj, se kterým můžete začít API používat okamžitě. Zkušený uživatel už nemusí procházet několik kroků objednávky; všechny údaje si nastaví a odešle jedním klikem přes API do SSLmarketu.

API vám pomůže zejména pokud objednáváte větší množství certifikátů. Pomůže urychlit objednávání a vy se můžete věnovat tomu, co je pro vaše podnikání opravdu důležité.

Důležité funkce API SSLmarketu

Přes API SSLmarketu (Application Programming Interface) můžete objednávat všechny typy SSL certifikátů, které máme v nabídce. Pošlete všechny informace ve stejném rozsahu, který požaduje objednávkový formulář na SSLmarketu a objednávka se založí na váš účet. API podporuje všechny parametry certifikátů včetně SANů (dalších domén v certifikátu) .

  • Testovací režim pro vyzkoušení "nanečisto"
  • Objednávání všech typů certifikátů
  • Definice všech parametrů
  • Objednání jedním klikem
  • Urychlení procesů a úspora času
  • Možnost nastavit výchozí údaje

Jak API SSLmarketu využít

API je možné využít dvěma způsoby. Prvním z nich je využití našeho jednoduchého rozhraní nazvaného SWAPI, které umožňuje odeslat objednávku jedním kliknutím. Můžete si také definovat výchozí údaje, které používáte. Tento způsob můžete začít používat hned a výrazně vám urychlí práci.

Druhou možností je vlastní řešení. Definici API naleznete v dokumentu uvedeném níže. Předejte ji vašemu programátorovi, který na jejím základě vytvoří řešení dle vašich vlastních potřeb.

API SSLmarketu mohou začít používat všichni naši zákazníci. Není potřeba uzavírat žádné smlouvy a zdržovat se formalitami.

Začněte API používat ještě dnes

Kliknutím na ikony níže si stáhněte dokumentaci k API a nástroj SWAPI, který ve webovém rozhraní umožní odeslání objednávky přes API do SSLmarketu (nemusíte nic programovat).

Dokumentaci budete potřebovat pro tvorbu vlastního napojení na API SSLmarketu. SWAPI je soubor skriptů, který stačí rozbalit na váš server. Poté můžete začít objednávat přes jednoduchý formulář, který API využívá. Před použitím SWAPI důrazně doporučujeme přečíst informace v souboru README.txt.


záchranný kruh sslmarket

Je toho na vás moc?

Napište nám
info@sslmarket.cz
Kontaktní formulář
Zavolejte nám
+420 511 150 150
+420 730 162 600