SSLmarket kreditní systém

Kreditní systém pro úhradu SSL certifikátů

Kreditní systém maximálně urychluje vyřízení objednávek a získání SSL certifikátů. Náš systém umožňuje placení certifikátů převodem, běžnými on-line metodami, ale též pomocí přednabitého kreditu. Každou objednávku tak nemusíte platit zvlášť, ale při kladném zůstatku bude uhrazena automaticky.

Výhody kreditního systému

Kreditní systém slouží pro automatickou úhradu objednávek SSL certifikátů. Jeho součástí jsou samozřejmě i kompletní přehledy čerpání kreditu a účetních operací.

  • Možnost dobití převodem i on-line
  • Hrazení objednávek probíhá automaticky
  • Upozornění na nízký zůstatek a vlastní limit
  • Přehled všech kreditních operací
  • Souhrn účetních operací a jeho export
  • Daňový doklad s rozpisem čerpaných položek

Kreditní systém ulehčuje objednávání certifikátů

Po přihlášení na SSLmarket účet naleznete v levém menu novou položku Kreditní účet. Je k dispozici všem zákazníkům, podmínkou je pouze aktivace v zákaznickém účtu.

Po zapnutí volby Strhávat z kreditu: Ano budou všechny nové objednávky placeny kreditem. Tuto možnost můžete kdykoliv vypnout a nově zadané objednávky budou placeny opět obvyklým způsobem.

Zůstatek můžete nabíjet jak převodem na náš účet (váš unikátní variabilní symbol vidíte po přihlášení), tak platební kartou on-line. Kreditní systém vás upozorní i na nízkou hladinu kreditu; limit si můžete nastavit dle libosti. Pokud by pro vaši objednávku byla hladina kreditu nedostačující, budete systémem upozorněni.

K dispozici jsou kompletní přehledy

Na kreditním účtu jsou k dispozici přehledy čerpaných certifikátů, čerpání kreditu a též přehled účetních transakcí za dané období. Budete mít tedy naprostý přehled o tom, za co byl vynaložen váš kredit. Účetní pohyby zachycují změny a zůstatky na kreditním účtu z pohledu účetnictví.

Při nabití kreditu určitou částkou obdržíte zálohovou fakturu a jednou měsíčně rovněž dostanete doklad s rozpisem položek čerpaných z kreditu příslušících této platbě.

S kreditem a API je objednávání plně automatické

Zákazníci využívající API SSLmarketu a kreditní systém mohou profitovat z maximálního zjednodušení a urychlení procesu vystavení SSL certifikátu. Pro jeho zařízení nemusí SSLmarket ani navštívit. Stačí přes API poslat objednávku, která se automaticky zaplatí kreditem a jen počkat na e-mail od SSLmarketu s novým certifikátem.

Nápověda a nejčastější otázky

Více informací ke kreditnímu systému naleznete v Magazínu SSLmarket v článku Nový kreditní systém pro snadnou správu plateb.

Součástí nápovědy SSLmarketu bude i momentálně připravovaný přehled nejčastějších otázek z praxe, známý jako FAQ.


Pomoc se SSL/TLS certifikáty

Je toho na vás moc?

Napište nám
info@sslmarket.cz
Kontaktní formulář
Zavolejte nám
+420 511 150 150
Byl tento článek pro vás užitečný?