Pečet Symantec ve vyhledávačích (Symantec Seal-in-Search)

Symantec Seal-in-Search umožňuje zobrazit známý symbol Norton Seal vedle zabezpečeného webu ve výsledcích vyhledávání. Návštěvník, který hledá v množství nabízených výsledků vidí na první pohled, že vaše webové stránky jsou zabezpečeny na nejvyšší úrovni a může jim důvěřovat. Známé logo prestižního zabezpečení upoutá jeho pozornost a zvýší jeho zájem navštívit odkaz.

Výsledky vyhledávání Google a Symantec Seal-in-Search

Pečeť Norton Seal nabízí

  • odlišení od konkurence zobrazením symbolu Norton Seal ve výsledcích vyhledávání
  • získání pozornosti a důvěry návštěvníků
  • pečeť zvyšuje dokončené transakce nakupujících průměrně o více než 20 %
  • webové stránky budou spojeny s jedním z nejznámějších bezpečnostních symbolů na světě

Jak funguje Symantec Seal-in-Search

Symantec jako přední poskytovatel SSL zabezpečení umožňuje využít výhody nejuznávanější značky důvěryhodnosti na internetu - Norton Seal. Před uvedením technologie Seal-in-Search si návštěvník musel až na webové prezentaci ověřit, zda-li je zabezpečená a důvěryhodná. Nyní vidí značku Norton Seal již ve výsledku vyhledávání a ví, že může odkazu důvěřovat, než na web vstoupí. Seal-in-Search umožňuje odlišit se ve výsledcích vyhledávání od ostatních a snadněji upoutat pozornost. Navíc návštěvníkům garantujete, že je váš web zabezpečen na nejvyšší úrovni. Symantec Seal-in-Search je hodně využíván na webech obchodníků a serverů hodnotících výrobky.
Aby byl zobrazen Symbol Norton Seal ve vyhledávání, je nutné mít na PC nainstalováno bezpečností řešení společnosti Symantec (Norton Antivirus) nebo AVG (AVG Antivirus). Podle informací společnosti Symantec je pečeť zobrazována na více než 60 milionech počítačů, které používají a disponují těmito programy.

Jak mohu tuto funkci získat?

Symantec Seal-in-Search a pečeť Norton získáte zdarma ke každému SSL certifikátu Symantec z naší nabídky.